R
O
J
O
U
R
N
A
L

Rojournal

 

Både på vandet

Tidspunkt/båd/tur
Der er ingen både på vandet

Har du set om der er flere både på vandet, hvis ikke så luk portene !

Reservationer

 
28-05-2024 09:50
Trud
Instruktion

(Reservation)
28-05-2024 18:00
Bifrost
Instruktion

(Reservation)
28-05-2024 18:00
Kjeld
Instruktion

(Reservation)
28-05-2024 18:00
Skuld
Instruktion

(Reservation)
28-05-2024 18:00
Ratatosk
Instruktion

(Reservation)
01-06-2024 09:00
Skuld
Hellerup

(Reservation)
02-06-2024 09:00
Hugin
Furesø

(Reservation)
02-06-2024 09:00
Ratatosk
Furesø

(Reservation)
02-06-2024 09:00
Nidhug
Furesø

(Reservation)
02-06-2024 13:43
Munin
Furesø

(Reservation)
03-06-2024 08:00
Hugin
Lindenborg

(Reservation)
03-06-2024 08:00
Ratatosk
Lindenborg

(Reservation)
28-06-2024 09:00
Nidhug
Gefion

(Reservation)
28-06-2024 09:00
Ratatosk
Gefion

(Reservation)
28-06-2024 09:00
Skuld
Gefion

(Reservation)
29-06-2024 05:00
Nidhug
Gefion

(Reservation)
29-06-2024 05:00
Ratatosk
Gefion

(Reservation)
29-06-2024 05:00
Skuld
Gefion

(Reservation)
30-06-2024 05:00
Nidhug
Gefion

(Reservation)
30-06-2024 05:00
Ratatosk
Gefion

(Reservation)
30-06-2024 05:00
Skuld
Gefion

(Reservation)
31-08-2024 09:00
Hugin
Greve

(Reservation)
31-08-2024 09:00
Bifrost
Greve

(Reservation)
07-09-2024 09:00
Hugin
Hellerup

(Reservation)
07-09-2024 09:00
Munin
Hellerup

(Reservation)
07-09-2024 09:00
Nidhug
Hellerup

(Reservation)
07-09-2024 09:00
Ratatosk
Hellerup

(Reservation)
05-10-2024 09:00
Bifrost
Skovshoved

(Reservation)
05-10-2024 09:00
Hugin
Skovshoved

(Reservation)
05-10-2024 09:00
Munin
Skovshoved

(Reservation)
05-10-2024 09:00
Njord
Skovshoved

(Reservation)

Medlemsstatistik - Top 50

Medlem Km
1. Esben Friis Thanning (5030) 601
2. Ulla Werk (3348) 564
3. Annette le Fevre Jensen (3296) 506
4. Silje Trenter (4496) 500
5. Hanne Hasselager (4247) 483
6. Ilse Senbergs (3387) 438
7. Marianne Henriksen (5252) 437
8. Birgitta Dehn (1721) 399
9. Hans Jørgen Bodelsen (3377) 389
10. Eva Husted Jeppsen (4443) 368
11. Ole Binderup (2958) 366
12. Gæsteroer 1 (999) 333
13. Martin Bo Kofoed Jensen (4398) 324
14. Jytte Pedersen (2161) 299
15. Rainer Kaliszan (5354) 288
16. Jens Stubbe Østergaard (2088) 279
17. Dorte Olsen (4554) 259
18. Lone Reiff (5326) 257
19. Claus Kaarup (4181) 256
20. Peder Henriksen (5433) 256
21. Sven Fafner (1523) 251
22. Niels Poulsen (4468) 241
23. Sara Marie Lendal Holm (5132) 233
24. Anne Winding (1774) 230
25. Majbrit Brouer (4532) 227
26. Gæsteroer 3 (997) 218
27. Hanne Axelsen (4467) 218
28. Karen Ellermann (3418) 216
29. Ebbe Hjort (4531) 216
30. Annemarie Ohms (2723) 215
31. Flemming Kristoffersen (2450) 211
32. Elisabeth Udsen-Lundstedt (5272) 210
33. Jens Kristoffersen (2974) 210
34. Esben Okholm Larsen (5420) 208
35. Dorthe Vedel Christensen (5045) 205
36. Morten Lyngkær (5322) 202
37. Lizzi Rosbjørn Jespersen (1098) 202
38. Gæsteroer 5 (998) 201
39. August Sarfelt Antonsen (5273) 193
40. Kim Sekkelund (4311) 190
41. Bent Madsen (4163) 188
42. Magnus Werner Foldager (4637) 188
43. Isabella Mary Draaby Bache (5228) 183
44. Albert Andersen (5179) 179
45. Arne Bernt Hasling (4387) 176
46. Gæsteroer 4 (995) 175
47. Anders Bohn (3342) 167
48. Sven Lyster (1191) 167
49. Gunner Christian Larsen (1169) 160
50. Bo Kaliszan (1152) 159

Langturstatistik - Top 50

Medlem Km
1. Esben Friis Thanning (5030) 182
2. Arne Bernt Hasling (4387) 176
3. Sven Fafner (1523) 162
4. Hanne Hasselager (4247) 156
5. Anne Winding (1774) 134
6. Flemming Kristoffersen (2450) 134
7. Annemarie Ohms (2723) 115
8. Majbrit Brouer (4532) 98
9. Gunner Christian Larsen (1169) 97
10. Anne Juel Nielsen (2078) 97
11. Anette Hansen (1078) 97
12. Gæsteroer 5 (998) 97
13. Jytte Pedersen (2161) 94
14. Jens Stubbe Østergaard (2088) 91
15. Annette le Fevre Jensen (3296) 89
16. Kim Sekkelund (4311) 89
17. Birgitta Dehn (1721) 85
18. Gæsteroer 1 (999) 74
19. Bette Vikelgaard (1313) 71
20. Henrik Vikelgaard (1314) 71
21. Eva Husted Jeppsen (4443) 65
22. Ulla Werk (3348) 65
23. Bent Madsen (4163) 65
24. Sten Andreasen (4600) 62
25. Claus Dolleris (1808) 57
26. Ole Binderup (2958) 57
27. Birgitte Grønhøj (1685) 51
28. Lina Jønsson (1145) 51
29. Claus Theodor Christiansen (1040) 47
30. Claus Kaarup (4181) 47
31. Kirsten Ramskov (1289) 37
32. Karen Ellermann (3418) 37
33. Ebbe Hjort (4531) 37
34. Hanne Axelsen (4467) 37
35. Hans Jørgen Bodelsen (3377) 37
36. Ib Toft Jensen (3189) 37
37. Marianne Henriksen (5252) 37
38. Per Stenberg Christensen (3195) 37
39. Dorte Olsen (4554) 37
40. Niels Poulsen (4468) 37
41. Lene Margrete Jensen (5084) 37
42. Peder Henriksen (5433) 37
43. Winnie Ruberg (4310) 30
44. Ilse Senbergs (3387) 28
45. Birgitte Staunstrup (5019) 28
46. Bent Jørgen Nielsen (4672) 28
47. Gæsteroer 2 (996) 17
48. Lone Reiff (5326) 17
49. Gæsteroer 3 (997) 17
50. Gæsteroer 4 (995) 17


Page rendered in 0.1521 seconds. (C) 2008 Sporty Software